Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті
Унаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів, повідомляє пресслужба Укренерго, передає Хронікерс.
“Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу”, – йдеться у повідомленні.
У компанії попросили споживачів, в яких є електроенергія, споживати її ощадливо.

