акож із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів
Під час літніх канікул, із 1 липня до 31 серпня, призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, повідомили у КМДА, передає Хронікерс.
Учні можуть скористатися пільговими умовами – знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:
- 325 грн – безлімітний проїзний на місяць;
- 162,50 грн – безлімітний проїзний на другу половину місяця;
- 72,50 грн – проїзний на 46 поїздок на місяць;
- 97,50 грн – проїзний на 62 поїздки на місяць;
- 143,75 грн – проїзний на 92 поїздки на місяць;
- 192,50 грн – проїзний на 124 поїздки на місяць.
Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.
Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.

