Хронікерс Київ

Інформаційний знак якості

Виїхав на зустрічну смугу: Суд ув’язнив водія, який вчинив ДТП з постраждалими

Також за рішенням суду він має відшкодувати двом постраждалим майже 1 млн грн завданої шкоди

У Києві ддо 6 років ув’язнення засудили 58-річного водія, який у грудні 2024 року виїхав на зустрічну смугу та травмував двох людей в іншому автомобілі, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, передає Хронікерс.

Як повідомили у відомстві, обвинувачений їхав за кермом автомобіля «FIAT DUKATO» зі сторони Броварського проспекту в напрямку села Зазим’я. Ця дорога має одну смугу в кожен бік. 

Попри погану видимість на дорозі, обвинувачений вирішив здійснити обгін одразу трьох автомобілів, виїхавши на зустрічну смугу.  В цей момент йому на зустріч їхав автомобіль «SKODA FABIA», в салоні якого перебувало дві людини.

Внаслідок ДТП тяжкі тілесні ушкодження отримали водій та пасажирка автомобіля «SKODA FABIA». Зокрема, у них діагностовано чисельні переломи, забої голови, травми грудної клітки та інших частин тіла. 

Вироком Деснянського районного суду Києва водія автомобіля, який виїхав на смугу зустрічного руху, засуджено до 6 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.