Підозрюваних затримали
Правоохоронці повідомили про підозру п’ятьом особам, яких слідство вважає причетними до заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонтні роботи у Всеукраїнському лікувально-реабілітаційному центрі «Циблі», повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури, передає Хронікерс.
За даними слідства, упродовж 2024 року організатор схеми спільно з посадовцями державних та приватних підприємств налагодив механізм привласнення коштів під час виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах центру, де проходять лікування та реабілітацію ветерани.
До офіційної документації вносилися недостовірні відомості щодо вартості будівельних матеріалів, обсягів фактично виконаних робіт, використання техніки та кількості працівниківВартість робіт штучно завищувалася, а надлишково сплачені кошти виводилися та легалізовувалися через підконтрольні структури.
Загальна сума збитків, завданих державі, за попередніми даними становить понад 2 млн грн.
Крім того, організатор схеми (директор ДП) фіктивно працевлаштував двох інших підозрюваних для бронювання. Серед підозрюваних: директор державного підприємства, колишній керівник медичного закладу, керівник приватного товариства, фізична особа-підприємець та колишній посадовець підприємства-підрядника.

