Тварину повернули до лісу
У Святошинському районі столиці місцеві мешканці виявили дикого лося, який зайшов до підʼїзду житлового будинку, повідомляє пресслужба Патрульної поліції Києва, передає Хронікерс.
Фахівці, які прибули на виклик, розпочали пошуки тварини.
«Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом.Приїхали, шукали, а він… у підʼїзді багатоповерхівки, стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій», – йдеться у дописі.
Разом з фахівцями та небайдужими тварину безпечно повернули до лісу.

