Обмеження запровадили з 22 червня
У Києві через суттєве підвищення температури повітря запровадили сезонні обмеження на пересування великовагового автомобільного транспорту, повідомляє пресслужба Патрульної поліції, передає Хронікерс.
“Заборона стосується авто з масою понад 24 т або навантаженням на вісь понад 7 т. Виняток — небезпечні, швидкопсувні, військові та гуманітарні вантажі, перевезення живих тварин і птиці, а також перевезення, які пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій”, – йдеться у дописі.
У поліції повідомили, що водії можуть перечекати спеку на спеціальних стоянках уздовж доріг. На автодорогах встановлені відповідні знаки та щити.
Обмеження переглядатимуться відповідно до зміни температури повітря. У решті регіонів країни відповідні обмеження вводитимуться за наявності температури понад +28 °C.

