Наразі розробляється відповідний проєкт
В Ірпені планують встановити сонячну електростанцію в міській поліклініці, повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський, передає Хронікерс.
За його словами, потужність станції становитиме до 150 кВт, а система накопичення енергії матиме ємність 400 кВт.
“Для розуміння, щоденна потреба поліклініки в електроенергії складає близько 1000 кВт. Власна сонячна генерація дозволить закладу працювати стабільніше під час відключень, зменшить використання дизельних генераторів, знизить навантаження на загальну мережу та допоможе економити бюджетні кошти на оплаті електроенергії”, – розповів посадовець.
Він зазначив, що на сьогодні всі амбулаторії, лікарня, дитяча та доросла поліклініки громади забезпечені генераторами. Ще у 2022 році громада отримала три мобільні сонячні електростанції від українського виробника KNESS Energy, які працюють в амбулаторії сімейної медицини №3 в Ірпені, а також в амбулаторіях Михайлівки-Рубежівки та Козинців.
Пащинський додав, що сонячними електростанціями також забезпечені амбулаторії №1, №4 та Гостомельська амбулаторія. Сонячні панелі встановлено і на дитячій поліклініці та інфекційному відділенні багатопрофільного стаціонару Ірпінської центральної лікарні.
Також розглядаються варіанти та ведуться перемовини щодо встановлення сонячних електростанцій в інших амбулаторіях громади.

