Останній випадок стався поблизу села Гаврилівка Бучанського районі
На Київщині фіксують зростання кількості нещасних випадків під час відпочинку на воді – від початку року на водоймах регіону загинули 22 людини, повідомляє пресслужба ДСНС області, передає Хронікерс.
Рятувальники розповіли про один із нещодавніх випадків, який стався у Бучанському районі.
“До Служби порятунку надійшло повідомлення про ймовірне утоплення людини у місцевому ставку. Наступного дня рятувальники продовжили пошукові роботи. За допомогою спеціального обладнання та техніки вони обстежили водойму, в результаті чого тіло жінки було виявлено та вилучено з води”, – йдеться у дописі.
За попередньою інформацією, загибель настала внаслідок утоплення. Остаточні обставини трагедії встановлюють правоохоронні органи.




