Хронікерс Київ

Інформаційний знак якості

Один перебував у СЗЧ: На кордоні спіймали зловмисників, які заклали вибухівку біля університету

До цього вони підпалили генератор біля вишу

У Києві співробітники поліції спільно із СБУ та прикордонниками затримали двох місцевих мешканців, які підпалили генератор та заклали саморобний вибуховий пристрій на території одного з вищих навчальних закладів столиці, повідомляє пресслужба поліції, передає Хронікерс.

Оперативники встановили, що до скоєння злочину причетні двоє місцевих мешканців, віком 34 та 35 років. Зокрема, один з них є військовослужбовцем, який перебуває у статусі СЗЧ.

Чоловіків спіймали на кордоні з Білоруссю. Обидва зловмисники, переодягнувшись у військову форму, намагалися незаконно перетнути державний кордон.

Правоохоронці затримали фігурантів та повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України – замах на вчинення терористичного акту. Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення.