Угоди підписали на Конференції з відновлення України у Гданську
Бучанська громада підписала угоди про партнерство та побратимство з чеським містом Челаковіце та Чорнобаївською громадою, що на Херсонщині, повідомив міський голова Анатолій Федорук, передає Хронікерс.
«Підписали угоду про побратимство з містом Челаковіце, яке розташоване неподалік Праги. З мером Йозефом Патеком домовилися розвивати співпрацю в освіті, культурі та обміні досвідом між нашими містами.
Також у межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» підписали угоду з Чорнобаївською громадою Херсонщини. З начальником військової адміністрації Ігорем Дударем домовилися працювати разом і підтримувати взаємодію між громадами», – написав він.

