Допомогу тут зможуть отримувати переселенці, мешканці Торецької громади та жителі Київщини
У Михайлівці-Рубежівці найближчим часом розпочне роботу стаціонарне терапевтичне та паліативне відділення КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька, повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський, передає Хронікерс.
“Наше партнерство з Торецькою громадою розпочалася після підписання Меморандуму про співпрацю. Торецьк є містом-побратимом Ірпінської громади, тому, коли до нас звернулися з проханням про підтримку релокованого медичного закладу, ми не залишилися осторонь”, – сказав він.
Для розміщення відділення обрали будівлю в Михайлівці-Рубежівці, яка тривалий час не використовувалася та потребувала ремонту. Наразі основні роботи завершено. Попереду – облаштування безбарʼєрного доступу та отримання медичної ліцензії, після чого заклад зможе прийняти перших пацієнтів.
За словами посадовця, новий медичний підрозділ надаватиме послуги довготривалого лікування, паліативного догляду та медичного супроводу пацієнтів із хронічними захворюваннями.

