Хронікерс Київ

Інформаційний знак якості

В Обухівському районі рятувальники дістали тварину з глибокого колодязя (ФОТО)

Операція завершилася успішно

У селі Розкопенці Обухівського району рятувальники прийшли на допомогу тварині, яка тривалий час перебувала у глибокому колодязі та не могла самостійно вибратися назовні, повідомляє пресслужба ДСНС, передає Хронікерс.

“Стривожені місцеві мешканці, почувши звуки з колодязя, намагалися врятувати чотирилапого власними силами, однак через глибину та небезпеку зробити це не вдалося. Тож люди звернулися по допомогу до Служби порятунку”, – розповіли рятувальники.

Прибувши на місце події, рятувальники за допомогою спеціального спорядження спустилися до колодязя та обережно підняли тваринку на поверхню. Операція завершилася успішно — врятований пухнастик знову опинився в безпеці.