Цифровий інструмент розробила Рада волонтерів спільно з Департаментом соціального захисту населення
У Київській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання Ради волонтерів, під час якої презентували бот, який має спростити взаємодію між волонтерськими організаціями, громадянами та органами влади, повідомляє пресслужба КОДА, передає Хронікерс.
У КМДА зазначили, що це має забезпечити швидкий доступ до актуальної інформації про діяльність волонтерських об’єднань, їхні проєкти, партнерів, контакти та напрями допомоги.
«Запуск бота Ради волонтерів — це ще один крок до відкритості, доступності та ефективної комунікації між волонтерською спільнотою, владою та жителями Київщини», — зазначила заступниця голови Київської ОДА Наталія Гаватюк.
Під час засідання також було представлено успішні практики громадського сектору. Учасники засідання обговорили актуальні питання розвитку волонтерського руху в області, цифровізації взаємодії між громадським сектором та органами влади, підтримки громад, військовослужбовців і ветеранів.
