Хронікерс Київ

Інформаційний знак якості

Схема на закупівлі світла для шкіл: Експосадовцю Солом’янської РДА оголосили підозру за збитки у 5,4 млн грн

Йому загрожує до 12 років ув’язнення

Поліція Києва повідомила про підозру колишньому начальнику управління освіти Солом’янської РДА за фактом розтрати бюджетних коштів, повідомляє пресслужба поліції Києва, передає Хронікерс.

За даними правоохоронців, Управління освіти уклало договір на постачання електроенергії для закладів освіти району. Втім, до договору неодноразово вносилися зміни щодо збільшення вартості електроенергії.

Додаткові угоди підписувалися без документального підтвердження коливання цін на ринку. Вартість електроенергії була збільшена, а бюджетні кошти перераховані постачальнику за завищеними цінами.

Згідно з висновками експертиз, збитки, завдані територіальній громаді столиці становлять понад 5,4 мільйона гривень.

Слідчі встановили, що до вчинення правопорушення причетний колишній начальник Управління освіти Солом’янської РДА, який підписував договір та додаткові угоди про збільшення вартості електричної енергії.

Експосадовцю оголосили підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі.