Йому образи запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
Прокуратура повідомили про підозру військовослужбовцю, який раніше самовільно залишив частину, і на ґрунті побутового конфлікту з місцевою жителькою вирішив пошкодити її майно, повідомляє пресслужба Спеціалізована прокуратура у сфері оборони центрального регіону, передає Хронікерс.
За даними слідства, у ніч на 15 червня 2026 року підозрюваний, перебуваючи в одному з населених пунктів Київської області, за вогню, тканини та паливно-мастильних матеріалів підпалив два автомобілі — «Volkswagen» та «Ford», які були припарковані поблизу приватного будинку потерпілої.
Унаслідок підпалу обидва авто були знищені.
“Крім того, вказані дії військовослужбовця створювали реальну небезпеку для життя і здоров’я осіб, які перебували в будинку поруч із місцем пожежі. У подальшому, унаслідок злагоджених дій правоохоронних органів, зловмисника виявлено та затримано”, – йдеться у повідомленні.
Підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без можливості внесення застави. Йому оголошено підозру у у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України (умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу). Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

