Хронікерс Київ

Інформаційний знак якості

Патрульні у Подільському районі Києва врятували чоловіка, який хотів вчинити самогубство (ВІДЕО)

Постраждалого госпіталізували

У Подільському районі столиці екіпаж патрульної поліції врятував життя місцевому мешканцю, який намагався накласти на себе руки, повідомляє пресслужба поліції, передає Хронікерс.

Як розповіли у поліції, до них зателефонувала заявниця та повідомила про чоловіка, який порізав руки та стікає кров’ю.

“Напарники Анжела Мулярчук та Руслан Манич оперативно прибули за вказаною адресою, де виявили громадянина з травмованою рукою. Напарники оперативно надали містянину долікарську допомогу: наклали кровоспинну повʼязку та викликали на місце швидку”, – йдеться у дописі.

Патрульні контролювали стан чоловіка до приїзду медиків та допомогли транспортувати чоловіка до карети швидкої. Медики його ушпиталили.