Територіальне управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у місті Києві забезпечило повне відшкодування збитків державному бюджету підприємством, що спеціалізується на реалізації нафтопродуктів, повідомляє пресслужба відомства, передає Хронікерс.
“Слідством встановлено, що службова особа товариства умисно не відобразила у податковій звітності частину доходів, отриманих від господарської діяльності. Грошові кошти надходили від контрагентів на банківські рахунки підприємства, однак не були враховані при визначенні податкових зобов’язань з податку на прибуток”, – йдеться у повідомленні.
Детективи БЕБ повідомили директору підприємства про підозру. Під час досудового розслідування завдані державному бюджету збитки відшкодовано у повному обсязі – це 17,3 млн грн податку на прибуток.
Наразі до суду скеровано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності відповідно до вимог ч. 4 ст. 212 КК України у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

