Хронікерс Київ

Інформаційний знак якості

Били та прив’язували до дерева: У Києві затримали п’ятьох молодиків за жорстоке вбивство перехожого

Зловмисники  через словесний конфлікт побили чоловіка до смерті

Правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які з особливою жорстокістю вбили 58-річного чоловіка в Осокорках, повідомляє пресслужба поліції Києва, передає Хронікерс.

За даними правоохоронців, до поліції Києва надійшло повідомлення, що на березі біля річки по вулиці 6-лінія Садова знайшли тіло 58-річного чоловіка з тяжкими травмами. Поліцейські з’ясували, що з чоловіком розправилась компанія з п’яти чоловіків.

Молодики відпочивали біля кав’ярні, яка належить одному з фігурантів. Невдовзі між одним із них та перехожим виник словесний конфлікт.

«Нападники  почали бити 58-річного чоловіка руками, ногами та дерев’яною палицею. Згодом вони силоміць відтягнули потерпілого за будівлю кав’ярні, прив’язали мотузкою до дерева та продовжили побиття. Попри численні прохання потерпілого припинити знущання, нападники не реагували», – йдеться у повідомленні.

Через деякий час чоловіку вдалося звільнитися та відійти до берега річки. Однак молодики наздогнали його, повалили на землю та знову жорстоко побили. Від отриманих травм голови та грудної клітки чоловік помер на місці.

Оперативники встановили, що до злочину причетні п’ятеро чоловіків віком від 18 до 34 років – їх затримали. Один із фігурантів переховувався в Одеській області, однак правоохоронці його розшукали.

За даними поліції, зловмисники намагалися знищити карти пам’яті з камер відеоспостереження встановлених на кав’ярні, аби приховати сліди злочину.

Чоловікам повідомили про підозру за п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Наразі всі фігуранти перебувають під вартою, їм загрожує довічне позбавлення волі.