До приїзду лікарів правоохоронці безперервно перебували поруч із чоловіком
У центрі Києва правоохоронці надали невідкладну домедичну допомогу 50-річному чоловіку, який раптово знепритомнів та впав посеред вулиці, повідомляє пресслужба поліції, передає Хронікерс.
У поліції розповіли, що під час патрулювання та забезпечення публічної безпеки в центрі Києва оперативник Шевченківського управління поліції Олександр Гавриш та офіцер Національної академії внутрішніх справ Дмитро Маргара помітили, як перехожий, що сидів на лавці, зненацька знепритомнів і впав на землю.
“Поліцейські миттєво підбігли до нього, оцінили його стан, забезпечили прохідність дихальних шляхів за допомогою спеціального повітроводу та зупинили кровотечу. Паралельно на місце викликали бригаду швидкої медичної допомоги. До приїзду лікарів правоохоронці безперервно перебували поруч із чоловіком, контролюючи його життєві показники”, – йдеться у дописі.

